האם אתה יודע איזה מפעל כדורי פלסטיק פום הוא טוב?זה אנחנו =Ningyang Xinxin ושות' לייצור כדורי נירוסטה, בע"מ
אז למה זה אנחנו? תן לנו להציג לך כמו להלן
יצרן כדורי פלסטיק POM: מה בעצם מחליט אם כדור אצטל עובד
שני קונים יכולים להזמין את אותו משפט - "כדור POM 10 מ"מ" - ולקבל חלקים שמתנהגים באופן שונה לחלוטין באותה משאבה. ההבדל הוא לא משפחת הפולימרים. מדובר בארבע החלטות שהתקבלו לפני יציקת הכדור הראשון: איזה POM, איזו כיתה מורכבת, איזו דרגת סובלנות ואיזו מדידה כתובה בדוח.
אנו מייצרים כדורי פלסטיק מוצקים ב-POM (אצטל, דלרין) לצד PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS ואקריליק, משני מפעלים במחוזות הנאן ושאנדונג. זה מה שאנחנו מחזיקים בעצמנו ב-POM.
במבט אחד
פָּרִיט
מה אנחנו מחזיקים
טווח מידות POM
0.8 מ"מ - 100 מ"מ
סובלנות דרג/קוטר
G0–G3, ±0.01 מ"מ עד ±0.05 מ"מ
חובת משאבה אופיינית
FG500P 3/16 אינץ' (4.763 מ"מ) ב-±0.02 מ"מ
צפיפות POM-C
~1.41 גרם/ס"מ³ (ISO 1183)
ספיגת מים
0.05% (24 שעות) / 0.1% (96 שעות) ב-23 מעלות
מדווח לכל אצווה
קוטר, עגול, גלי, חספוס, וריאציה-לחלק{1}}, קשיות
הסמכות
ISO; FDA לכדורי פלסטיק
החלטה ראשונה: POM-C או POM-H
"POM" מכסה שני פולימרים שונים, והבחירה משנה את התנהגות הכדור בשירות.
נֶכֶס
POM-C (קופולימר)
POM-H (הומופולימר, למשל Delrin)
צְפִיפוּת
~1.41 גרם/ס"מ³
~1.42 גרם/ס"מ³
טמפרטורת התכה
~166 מעלות
~175 מעלות
חוזק מתיחה
~60–67 MPa
~72–76 MPa
קשיחות והתנגדות זחילה
טוֹב
גבוה יותר
ספיגת מים (24 שעות)
~0.05%
~0.25–0.39%
עמידות בפני מים חמים, אדים ואלקלי חלש
לְשַׁפֵּר
לְהוֹרִיד
נקבוביות קו מרכז- בקטעים עבים
סיכון נמוך יותר
סיכון גבוה יותר
התאמה מיטבית טיפוסית
גופי משאבה ושסתום, שימוש לח או אלקליין, כדורי דיוק כלליים
עומס גבוה יותר, קשיחות גבוהה יותר, מיסב- יבש ותנוחת תותב
הומפולימר POM הוא גבישי יותר, אשר קונה חוזק, קשיחות ועמידות לזחילה. קופולימר POM מחליף מעט מזה עבור חלון עיבוד רחב יותר, יציבות הידרוליטית טובה יותר וסיכון נמוך יותר לנקבוביות פנימית במרכז כדור עבה יותר.
עבור קרם-משאבה או טריגר-כדור בדיקת מרסס, הסחר הזה כמעט תמיד נוחת על POM-C.מתקן מלא יכול לשבת על מדף במשך חודשים. ספיגת המים של POM-C של 0.05% במשך 24 שעות ב-23 מעלות פירושה שהכדור לא מתנפח מספיק כדי להיקשר במושב שלו, והיציבות ההידרוליטית של הקופולימר שורדת מוצר שעשוי להיות על בסיס מים- או אלקליין קל. היתרון של הומופולימר בחוזק מתיחה אינו בשימוש במושב זה.
הנתונים שלמעלה הם נתונים אופייניים שפורסמו עבור שתי משפחות הפולימרים האלו - POM-C ערכי מגיליון הנתונים של Ensinger TECAFORM AH (שיטות בדיקה DIN EN ISO), ערכי הומופולימרים מגיליונות נתונים של DuPont Delrin ונתוני השוואה של אצטל שפורסמו. תקני הבדיקה וגיאומטריית הדגימה נבדלים בין המקורות, לכן יש לוודא תמיד מול גיליון הנתונים של הכיתה הספציפית שעוצבת. בחירת כיתה, לא בחירת משפחה, היא המספר ששולח.
כדור פלסטיק פום במפעל שלנו
01.
החלטה שניה: דרגת המתחם, לא רק הפולימר
בתוך משפחה אחת, הציונים שונים בצמיגות ובחבילת התוספות, וההבדלים מופיעים ברצפת החנות.
כדור בגודל 3/16 אינץ' למשאבה-מיוצר בדרך כלל מדרגת אצטל שצוינה - FG500P בייצור שלנו עבור חובה זה - שנערך על ±0.02 מ"מ ומשקל בערך 0.079 גרם לחתיכה בגודל נומינלי זה. החלפת דרגת אצטל שצוינה בדרגה נפוצה ביותר היא סיבה גנרית בעלת ממדים גנריים. בדיקה ועדיין נכשלת בשטח, מכיוון שהצמיגות קובעת כיצד התבנית מתמלאת והיכן מגיע הלחץ הפנימי של החומר.
בקשו את הציון לפי השם בהצעת המחיר."POM" בהצעת מחיר אינו מפרט.
02.
החלטה שלישית: דרגת הסובלנות שההרכבה באמת צריכה
לא כל עמדה צריכה G0, ותשלום עבור G0 שבו G2 מספיק הוא כסף מבוזבז. שלוש עמדות מהוות את רוב נפח ה-POM שלנו:
כדורי בדיקת משאבה ומרסס- 3/16 אינץ' (4.763 מ"מ), ±0.02 מ"מ, בדרך כלל G1. גימור פני השטח נושא משקל כמו הקוטר כאן: כדור בתוך סבילות הקוטר שלו עם משטח מחוספס דולף ללא הרף מעבר למושב.
אלמנטים להחלפת מגירה טלסקופית- 3.90, 3.91, 3.92, 3.94, 3.96, 4.70, 4.74, 4.75 ו-4.762 מ"מ, מסופקים רופפים ב-G0 עד G2. השלבים של 0.02 מ"מ הם מכוונים: יצרני המגלשות קובעים מרווח מסילה ישירות מקוטר נומינלי, כך שספק שיכול להחזיק מדרגה צרה מאפשר למעצב השקופיות לכוון את הפער במקום לספוג אותו בסובלנות של המסילה עצמה.
כדורי איטום שסתומים- 3 מ"מ עד 25 מ"מ ב-G0 עד G2, כאשר העגולות וחספוס פני השטח שולטים מכיוון שרצועת האיטום נוצרת במקום שבו הכדור פוגש את חרוט המושב.
ציונים נעים מ-G0 עד G3 על פני טווח ה-POM שלנו, המקביל לסובלנות קוטר של ±0.01 מ"מ עד ±0.05 מ"מ. קטרים מותאמים אישית מ-0.8 מ"מ עד 100 מ"מ מיוצרים לציור
החלטה רביעית: מה נמדד, ומה נרשם
קוטר בלבד הוא ערובה חלשה. כדור יכול לשבת בתוך סבילות הקוטר שלו ועדיין להיות לא עגול, מה שנראה במורד הזרם כמו חסימה במגלשה או דליפה במושב. כל אצווה POM שאנו שולחים נדגמת על פי תוכנית בקרה ומדווחת על שישה פרמטרים:
קוֹטֶר- נגד מעמד נומינלי וסובלנות
עֲגַלגַלוּת- סטייה מכדור אמיתי, הפרמטר שחוזה איטום מושב
גַלִיוּת- לובינג כי מדידת הקוטר לבדה לא תתפוס
חספוס פני השטח- הפרמטר השולט בקצב הדליפה מעבר לכדור בדיקה
וריאציה של גודל מגרש-ל-מגרש- אם כדור מספר 5,000 מתאים לכדור מספר 50
קַשִׁיוּת- אישור שהחומר היצוק תואם לדרגה שצוינה
תעודת בדיקה המציגה את ששת הערכים הללו נשלחת עם הסחורה. דגימת טרום-ייצור מאושרת לפני תחילת הייצור ההמוני, והבדיקה הסופית מסתיימת לפני המשלוח.
איפה העיבוד מחליט על התוצאה
דפוס מקרב את הכדור. טחינה הופכת אותו לעגול.
כדורי POM מעוצבים או מעובדים במכונה כמעט בגודל -נטו, ולאחר מכן עוברים ליטוש וליטוש מדויק משני. הסיבות ספציפיות לחומר: ל-POM מקדם התפשטות תרמית גבוה לפולימר קשיח ומבנה גבישי שמשתנה כל הזמן לאחר פתיחת התבנית, כך שכדור יצוק שמודד נכון ביום הייצור לא בהכרח ימדוד נכון לאחר התייצבותו. טחינה לאחר ייצוב מסירה את המשתנה הזה.
קטעים עבים הם הסיבה השנייה. הומפולימר POM בפרט נוטה לנקבוביות קו-מרכז כאשר עובי החתך עולה, וחלל כיווץ במרכז הכדור אינו נראה בדוח ממדי בזמן שהוא מערער את התנהגות הדחיסה של הכדור. טחינה לפי מידה לאחר שקיעת החומר, עם שלב בדיקה המחפש פגמים פנימיים, היא הדרך בה מנוהל הסיכון הזה.
עיבוד שלאחר- מתבצע על הגוף המוצק. קידוח, הקשה, חריץ, חיתוך וכרסום שטוח מקובלים כולם על כדורי POM, ובניגוד לכדור חלול, האזור המעובד שומר על תמיכת הליבה שלו.
איפה POM היא התשובה השגויה
אנו דוחים הזמנות POM באופן קבוע, מכיוון שכדור שנכשל בשסתום של לקוח עולה לשני הצדדים יותר ממה ששווה ההזמנה. ארבעה צ'קים מסדרים את זה:
חומצות חזקות, כלור או אלקלי חזק- POM מתדרדר. ציין PP או PTFE.
שירות רציף מעל 100 מעלות- POM מדורג ב-100 מעלות לטווח ארוך ו-140 מעלות לטווח קצר, עם טמפרטורת התכה של 166 מעלות עבור הקופולימר. PTFE מכסה -180 מעלות עד +250 מעלות.
הכדור צריך לצוף- חשבון, לא דעה. PP ב-~0.905 גרם/ס"מ³ ו-HDPE ב-0.94-0.97 גרם\\ס"מ³ צפים במים; POM ב-~1.41 גרם/ס"מ³ לא.
עומס לכל כדור עולה על חוזק הלחיצה של הפולימר- חוזק הלחיצה של POM הוא 68 MPa ב-5% מתח (POM-ערכי גליון נתונים C: 20 MPa ב-1%, 35 MPa ב-2%, 68 MPa ב-5%). מעבר לכך, התשובה היא כדור פלדה, לא פלסטיק קשיח יותר.
אם היישום זקוק לחומר אחר, אנו אומרים זאת ומצטטים את החלופה מאותם מפעלים.
הטענה שאנו מוכנים להישפט עליה
אנחנו לא הולכים לספר לכם שאנחנו מייצרים את כדורי הפלסטיק POM הטובים בעולם. אנחנו נגיד לך בדיוק מה למדוד, ואז ניתן לך למדוד את זה.
תן לנו את היישום, המדיום, הטמפרטורה והסבילות. אנו נגיד לך אם POM-C או POM-H צודקים, תן שם לדרגת המתחם, ציין את דרגת הסובלנות, ונשלח לך דוגמה לבדיקה בגוף השסתום שלך לפני שתבצע הזמנה. אם כדור מתחרה מודד טוב יותר בחומרה שלך, לא איבדת דבר מלבד המשא.
זו הגרסה היחידה של "הטוב ביותר" ששורדת מגע עם פס ייצור.
דוגמיות חינם, 2-3 ימים, איסוף משא. דגימות לפני שימוש בכל פעם.
קיבולת ותיעוד
הייצור מתבצע משני מפעלים - מחוז הנאן, המשתרע על פני 10,000 מ"ר עם יותר מ-200 מכונות, וממחוז שאנדונג, המשתרע על פני 5,000 מ"ר עם יותר מ-50 מכונות, כ-15,000 מ"ר של שטח ייצור משולב. שני האתרים יכולים לקחת עבודה אחד מהשני, כך שתור עמוס אינו מזיז תאריך אספקה.
בסיס הייצור מתוארך לשנת 2004 בנינגיאנג, שאנדונג. שלוש ישויות פועלות יחד: Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd (ייצור, 2004), Taian Xinxin Import & Export Co., Ltd (יצוא, 2012) ו-Henan Scole Industry And Trade Co., Ltd (ייצור וסחר, 2016).
גדלי POM נפוצים מוחזקים במלאי המפעל ונשלחים תוך כארבעה ימים לאחר התשלום. גדלים וחומרים מותאמים אישית פועלים 15-30 ימים. כמות הזמנה מינימלית מתחילה ב-100 יח' למידות רגילות. המפעל מחזיק בהסמכת ISO, וכדורי הפלסטיק שלו מחזיקים בנוסף בתעודת FDA; דווח כי כדורי PTFE עוברים בדיקות REACH של האיחוד האירופי.
תנאי התשלום כוללים T/T, L/C, Trade Assurance, PayPal ו-Western Union. נמלי הטעינה כוללים את צ'ינגדאו, שנחאי ונינגבו.
שאלות נפוצות
האם אתה יצרן כדורי פלסטיק POM או חברת סחר?
יצרן. הייצור פועל משני מפעלים: מחוז הנאן (10,000 מ"ר, מכונות 200+) ומכונות מחוז שאנדונג (5,000 מ"ר, 50+).
מה ההבדל בין POM-C ו-POM-H?
POM-C הוא קופולימר: צפיפות וחוזק מתיחה מעט נמוכים יותר, עמידות טובה יותר בפני מים חמים ואלקליות חלשה, וסיכון נמוך יותר לנקבוביות קו-מרכז בקטעים עבים יותר. POM-H הוא הומופולימר: צפיפות גבוהה יותר, קשיחות, חוזק מתיחה ועמידות בזחילה, עם ביצועים טובים יותר תחת עומס מתמשך בעבודה יבשה. עבור כדורי בדיקת משאבה ושסתומים אנו מציינים בדרך כלל POM-C.
באיזה דרגת POM אתה משתמש לכדורי משאבת קרם?
FG500P, מוחזק על ±0.02 מ"מ ב-3/16 אינץ' (4.763 מ"מ) נומינלי, במשקל של כ-0.079 גרם לכל חתיכה. הציון מאושר בהצעת המחיר.
לאיזו סובלנות ניתן להחזיק כדור פלסטיק POM?
G0–G3, המתאים ל-±0.01 מ"מ עד ±0.05 מ"מ בהתאם לקוטר. ניתן לצטט סובלנות הדוקה יותר בהתאמה אישית מול ציור.
אילו גדלים אתה מייצר ב-POM?
0.8 מ"מ עד 100 מ"מ, כולל קטרים מותאמים אישית. מלאי זהה בחומרים אחרים זמין עד 200 מ"מ ב-PTFE.